|
Sędziowie: | BRAK | Komisarz: | Maciej Austen | Sekretarz: | Maciej Austen | Przewinienie: | Techniczne | Niesportowe | Dyskwalifikacyjne |
SP 5 Grudziądz | |||||||||||||||||||
nr | zawodnik | punkty | min | rzuty za 2 | rzuty za 3 | rzuty osobiste | +/- | zbiórki | asysty | przechwyty | straty | bloki | faule | eval | |||||
c/w | % | c/w | % | c/w | % | atak | obrona | suma | |||||||||||
4 | Jessika Grabowska | 0 | 16:05 | 0 | 0 | ||||||||||||||
5 | Natalia Miler * (kpt.) | 3 | 22:00 | 1/1 | 100% | 1/2 | 50% | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | |||||||
6 | Weronika Lencka * | ||||||||||||||||||
7 | Wiktoria Domachowska | 2 | 22:00 | 1/6 | 16% | 0 | 1 | -3 | |||||||||||
8 | Oliwia Sereda | ||||||||||||||||||
9 | Oliwa Smolinska * | 1 | 18:34 | 1/2 | 50% | -2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
10 | Weronika Karczewska | ||||||||||||||||||
11 | Laura Wrobel * | 2 | 22:00 | 1/1 | 100% | 0/4 | 0% | 0 | 1 | -1 | |||||||||
12 | Nikola Laskowska | 0 | 03:09 | 0/2 | 0% | -4 | -2 | ||||||||||||
13 | Sandra Ulanowicz | 0 | 02:46 | +4 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||
14 | Julia Michalska | ||||||||||||||||||
15 | Kinga Szynkowska * | 0 | 03:26 | +2 | 1 | 1 | |||||||||||||
suma | 8 | 110:00 | 3/8 | 37% | 0/0 | --- | 2/10 | 20% | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | ||
trener: Armin Igielski | zespołowe: | 1 | 0 | trenera: |
SP Wierzawice | |||||||||||||||||||
nr | zawodnik | punkty | min | rzuty za 2 | rzuty za 3 | rzuty osobiste | +/- | zbiórki | asysty | przechwyty | straty | bloki | faule | eval | |||||
m/a | % | m/a | % | m/a | % | atak | obrona | suma | |||||||||||
4 | Patrycja Dabrowska * (kpt.) | 2 | 22:00 | 1/3 | 33% | 0 | 2 | 2 | 0 | ||||||||||
5 | Joanna Geslak | ||||||||||||||||||
6 | Patrycja Helit | ||||||||||||||||||
7 | Sabina Kublin * | ||||||||||||||||||
8 | Karolina Walania | 4 | 22:00 | 2/2 | 100% | 0 | 2 | 2 | |||||||||||
9 | Natalia Brzyska * | 2 | 22:00 | 1/1 | 100% | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | |||||||
10 | Izabela Osip | ||||||||||||||||||
11 | Wiktoria Czapla | 0 | 22:00 | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | |||||
12 | Martyna Bajserowicz * | 0 | 22:00 | 0/1 | 0% | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | |||||||
13 | Maja Pustelny | ||||||||||||||||||
14 | Martyna Tabin | ||||||||||||||||||
15 | Agata Wnek * | ||||||||||||||||||
suma | 8 | 110:00 | 4/8 | 50% | 0/0 | --- | 0/2 | 0% | 2 | 8 | 10 | 3 | 1 | 6 | 1 | 6 | 0 | ||
trener: Marek Gołąb | zespołowe: | 1 | 1 | trenera: |